Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форума
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЗАМИСЛИ СЕ !!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ReNKaTa
Лошотия
Лошотия
ReNKaTa


Female
Брой мнения : 113
Age : 36
Registration date : 28.03.2007

ЗАМИСЛИ СЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАМИСЛИ СЕ !!!   ЗАМИСЛИ СЕ !!! Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 2:28 pm

Замисляли ли сте се колко много катастрофи станаха от няколко седмица насам ... Статистика ме плаши, но много повече ме плаши факта, че почти всяка вечер като седна да гледам Новините слушам за нови загинали по пътищата на България, при това мнгоо често след употреба на алкохол.

Всяка година става поне по една фрапираща случка, която се запечавта в съзнанието на всеки Българин .. Понякога убииство, понякога природно бетствие .. Явно това е годината на тежките пътнотранспортни произшествия... Замислям се, какво ли им е на близките и семействата на всички тези хора, които загинаха в близкия месец и колко нелепо стават нещата понякога ...

Искам да ви призова да не карате след употреба на какъвто и да било алкохол и да бъдете много внимателно !

Преди години имаше един лозунг "Убий скоростта, спаси дете" , сега лозунга е нещо като "Карай внимателно, стигни жив" .. мисля, че има защо ...
Върнете се в началото Go down
CHAVDU
Потребител
Потребител
CHAVDU


Male
Брой мнения : 9
Age : 42
Localisation : Sofia
Registration date : 13.04.2007

ЗАМИСЛИ СЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАМИСЛИ СЕ !!!   ЗАМИСЛИ СЕ !!! Icon_minitimeПет Апр 13, 2007 4:34 pm

Не , че съм против безопастното шофиране ... но медиите създават някъкъв ненужен драматизъм около тези неща ... това е неизбежна част от джижението по пътищата ... не са повече от преди .. дори са по-малко катастрофите ...това е факт .Има статистики ..Smile
просто се чудят с какво да си напълнят новинарските емисии
не е нормално новините на НТВ да започват с това ...
029
Върнете се в началото Go down
https://peter.bulgarianforum.net
 
ЗАМИСЛИ СЕ !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Интересно-
Идете на: